balandis 09, 2019

Balandžio 3 d. "Baltic Master" gastro studijoje vyko seminaras-degustacija su garsiuoju šefu iš Didžiosios Britanijos - Alan Coxon. 

Baltic Master, E-Gastro, British Chamber of Commerce in Lithuania ir Lietuvos grilio ir barbekiu asociacijos organizuotame renginyje charizmatiškasis šefas dalijosi savo per daugiau nei dvidešimt metų sukaupta patirtimi gastronomijos srityje. 

Renginio metu garsusis šefas ruošė įvarius patiekalus - nuo lašišos, patiektos su burokėlių žele, Yuzu ir Wasabi zefyrais bei šafrano majonezu iki Pani Pouri bulvių su bulvių Chaat ir tamarind injekcija ir dar daugiau kitų nuostabių patiekalų. Renginio svečius žavėjo šefo kūrybiškumas, gebėjimas derinti daug skirtingų ingredientų ir akcentų, kurie sukuria vis naują skonį. 

Trumpai apie šefą - Alan virš dvidešimt metų bendradarbiauja su BBC, yra sukūręs virš 1250 kulinarinių ir kelioninių laidų ir šou. Maisto archeologas, kulinarijos konsultantas, virtuvės inovatorius, Britų virtuvės ambasadorius, tarptautinių TEDx konferencijų lektorius, moderatorius, kulinarinių knygų autorius, tarptautinis teisėjas, daugybę apdovanojimų turintis šefas.


Alan Coxon yra paskelbtas BBC TOP 10 TV geriausiu pasaulyje šefu. Jo susidomėjimas virtuve ir gilios kulinarinės žinios įkvėpė daugybę šefų visame pasaulyje. Alan yra gaminęs karaliams, karalienėms ir įžymybėms, laimėjęs daugybę apdovanojimų už savo knygas, kulinarinės naujovės.

Džiaugiamės, galėję būti šio renginio dalimi!